درباره 2 ایت آنالیتیکس

ایجاد شده در 23 دسامبر, 2022 | 152 بازدید

این پلتفرم به شما کمک می کند که رفتارهای کاربرانتان را زیر نظر بگیرید.

2 ایت آنالیتیکس یک سرویس خدماتی شمارند (آمارگیر) بازدیدهای وب سایت است. با استفاده از این سرویس مجانی! شما می توانید اطلاعات بسیار ارزنده ای از بازدیدهای کاربرانتان به دست بیاورید.

همه کسانیکه وب سایت دارند، همیشه با یک دغدغه بزرگ همراه بوده اند. آن هم استفاده از یک سیستم آمارگیری که علاوه بر رایگان بودن ، امکانات کامل و کار راه بیندازی داشته باشد. اما همانگونه که می دانید، چنین سرویس هایی در وب فارسی که همه نیازهای مدیر سایت یا وب مسترها را مرتفع کند، وجود ندارد. سرویس دهنده های بسیاری وجود دارند، اما هرکدام به نحوی مشکلات خودشان را دارند و یا کامل نیستند.

آمارگیرهای خارجی هم که اصولا! رایگان نیستند و حتی نسخه های رایگان آنها دارای محدودیت است. گوگل آنالیتیکس هم علاوه بر رایگان بودن، امکانات خوبی هم دارد، متاسفانه به دلیل تحریم ها در ایران قابل استفاده نیست. و خیلی از ابزارهای آن نیز کاربری برای ما ندارد. یکی از گلایه های همیشگی کاربران این است که، گوگل آنالیتیکس به دلیل مشکلات سرعت اینترنت در ایران، بیشتر باعث کندی سایت می شود.

جای نگرانی نیست. 2 این آنالیتیکس آمده است تا شما بدون هیچ دغدغه ای وب سایت خود را آنالیز کنید. آمار دقیقی از بازدیدهای روزانه و جزئیات کاربران را به دست بیاورید. از ضعف های وب سایتتان آگاه شوید و معایب را رفع کنید. 2 اینت آنالیتیکس، تنها یک آمارگیر معمولی نیست. بلکه شما با استفاده رایگان از این سیستم می توانید رفتار کاربرانتان را رصد کنید. شما قادر خواهید بود هرگونه رفتاری که کاربر در زمان حضور در وب سایت شما از خود بروز می دهد را به صورت فیلم ببینید. باورتان نمی شود؟ حق دارید!

امکانات بیشماری در 2 ایت آنالیتیکس برای شما تهیه شده است که می توانید به راحتی جزئیات زیادی از کاربران و مشتریان در وب سایت خود به دست بیاورید.

کار آنقدرها هم سخت نیست. اول ثبت نام کنید و سپس سایت خود را در 2 ایت آنالیتیکس وارد کنید.

ما در کنار شما هستیم تا شمارشگر وب سایتتان را منفجر کنید...

به روز رسانی در 23 دسامبر, 2022